Praha, Jihočeský kraj, České Budějovice. Revize elektro, revize elektrických instalací, pravidelné povinné revize elektrických spotřebičů, elektrorevize, revize hromosvodů, vystavení revizní zprávy. Opravy elektrických instalací, výměna zásuvek, výměna vypínačů, výmena jističů. Montáž alarmů, zabezpečovací techniky. Pohybová čidla, Jablotron, EZS. Servis výpočetní techniky, instalace, servis a údržba PC (notebooky i stolní počítače), opravy komponent, odvirování, odstranění škodlivého software, řešení bezpečnosti instalace a konfigurace operačních systémů, programů a aplikací, záchrana dat ze zničených počítačů, smazaných disků a flešek, zpřístupnění uživatelských účtů v PC se zapomenutým heslem. Instalace a servis počítačových sítí v domácnostech i kancelářích opravy a montáž kabeláže počítačových sítí, bezdrátové připojení k internetu, WiFi.

kamerové a monitorovací systémy

 • montujeme kamerové a monitorovací systémy se záznamem i bez záznamu

 • vnitřní i venkovní kamery s nočním viděním

 • kamery s přenosem na Váš mobilní telefon
 • CP-UNC-VB20FL3-VM

  Full HD dome IP kamera s IR přísvitem (noční vidění do 30 m). Je odolná povětrnostním podmínkách. Napájení PoE (po datovém kabelu).

  CP-UNC-TA30L3-MW

  3.0 Mpix venkovní IP kamera s Wi-Fi připojením a nočním viděním (do vzdálenosti až 30 metrů). Má také integrovaný slot na SD kartu pro offline záznam.

  CP-UNC-TB30ZL6-MS

  3.0 Mpix venkovní IP kamera s nočním viděním do 60 m. Motorický varifokální objektiv, Video komprese H.264 / MJPEG dual stream.

  Pro komplet ní sortiment kamer a záznamových technologií klikněte na logo výrobců
  HIKVISION a CP PLUS

       

  Důvodem pro využití kamerového systému je většinou ochrana majetku nebo bezpečnost osob. Provozování kamerového systému musí splňovat podmínky, které stanovuje platná legislativa, zejména se jedná o zákon č. 101/2006 Sb. o ochraně osobních údajů.
       V zásadě se dá říci, že pokud je z kamerového systému pořizován záznam (vyjma vnitřku soukromého objektu a soukromého pozemku, kde není přístup cizích osob), jedná se podle zákona o zpracování osobních údajů a musí proto existovat alespoň následující důvody:

 • Pokud je to nezbytné pro ochranu práv a právem chráněných zájmů správce.
  Tedy z důvodu ochrany majetku a je nutné dbát, aby se nezasahovalo do práva na soukromí monitorovaných osob. Záběr kamery by tedy neměl zasahovat např. do prostoru bytových dveří.

 • Na základě souhlasu subjektu údajů.
  Tedy se souhlasem lidí, kteří budou monitorováni. To platí například na pracovišti, kde lze sjednat souhlas všech pracovníků, ale také například v bytových domech.

  Ještě před spuštěním kamerového systému je potřeba registrace pořizovatele záznamu na Úřadu pro ochranu osobních údajů. Úřad má 30-ti denní lhůtu na zápis do registru. Registrační proces není procesem povolovacím a je možné si vyžádat vydání osvědčení, které pouze prokazuje skutečnost, že byla naplněna povinnost dle zákona.
       Prostor, který je monitorován, musí být nepřehlédnutelně označen. Toto označení (tabulka s piktogramem) musí obsahovat identifikaci správce (např. IČ nebo označení v rozsahu, aby bylo správce možno ověřit v registru) a odkaz na místo, kde je možné získat o kamerovém systému podrobnější informace (např. telefonní číslo, URL).
        Před spuštěním kamerového systému v bytovém domě je nezbytné mít písemný souhlas všech osob, které v domě bydlí a tento souhlas pravidelně udržovat aktuální. Přístup k systému se záznamem musí být zabezpečený a zařízení smějí obsluhovat pouze určené osoby. Podle úřadu by doba, kdy se záznamy uchovávají, neměla překročit 14 dnů.


 • Ing. Jan STERINGA
  IT, Alarmy, Elektrotechnika
  Technika & Servis
  Jihočeský kraj a Praha
  tel. +420 608 414 566